حذف تبلیغات در اندروید

ساخت وبلاگ
چکیده : آموزش block کردن تبلیغات در اندروید بدون نیاز به روت کردن گوشی اگر به دنبال اپلیکیشن‌های مسدود کنند... با عنوان : حذف تبلیغات در اندروید بخوانید :

آموزش block کردن تبلیغات در اندروید بدون نیاز به روت کردن گوشی

اگر به دنبال اپلیکیشن‌های مسدود کننده‌ی تبلیغات یا همان ad-blocker می‌گردید، بهتر است نگاهی به برنامه‌ی جدید توسعه دهنده‌ای به نام Julian Klode هم بیاندازید. این برنامه مانند اپلیکیشن‌هایی مثل NetGuard و AdGuard از سیستم VPN اندروید استفاده می‌کند، اما مکانیزمی دارد که باعث صرفه جویی بیشتری در مصرف باتری دستگاه می‌شود.

مسدود کردن تبلیغ در اندروید

این اپلیکیشن بر خلاف سایر رقبا در سطح DNS کار می‌کند، یعنی ترافیک دستگاه شما را فقط در همان لحظات ابتدایی فیلتر می‌کند تا انرژی کمتری مصرف شود. برنامه‌ی مذکور کاملاً رایگان و منبع باز است، بنابراین یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای مسدود سازی تبلیغات می‌باشد.

نیازمندیها

  • اندروید لالی‌پاپ یا بالاتر
  • فعال سازیUnknown sources

  لطفا جهت مطالعــه روش گـــام به گـــام به ادامــه مطلب مراجعه نمایید.

حذف تبلیغات در اندروید,حذف تبلیغات در گوشی آندروید,حذف تبلیغات اینترنتی در اندروید,حذف تبلیغات گوگل در اندروید,حذف تبلیغات در مرورگر اندروید,روش حذف تبلیغات در اندروید,حذف تبلیغات در برنامه های اندروید,نرم افزار حذف تبلیغات در اندروید,حذف تبلیغات در نرم افزارهای اندروید,حذف تبلیغات سایت ها در اندروید,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : جمعه 14 آبان 1395 ساعت: 6:50