بازشماری آرای نمایندگان مجلس به حبیب الله بیطرف | بلاگ

بازشماری آرای نمایندگان مجلس به حبیب الله بیطرف

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

        احتمال تغییر در تعداد آرای بیطرف وجود دارد 

تهران-ایرنا- معاون امور مجلس رییس جمهوری گفت: هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در حال بررسی آرای حبیب الله بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو در جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی است که نتیجه را اعلام خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، حسینعلی امیری روز چهارشنبه پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره احتمال تغییر آرای رای اعتماد حبیب الله بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو افزود: هیات رییسه مجلس شورای اسلامی نسبت به بازشماری آرای عباس آخوندی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی اقدام کرد که 10 رای به تعداد آرای موافق او اضافه شد که این موضوع در جلسه علنی مجلس از سوی نایب رییس مجلس اعلام شد.
وی ادامه داد: چنین اعلام شده است که هیات رییسه مجلس در حال بررسی آرا است که این کار نسبت به ارای آقای آخوندی انجام شد که باید منتظر باشیم نسبت به آرای مهندس بیطرف نیز بررسی ها انجام شود و هیات رییسه مجلس عین آنچه در خصوص دکتر آخوندی انجام دادند طبیعتا در این خصوص نیز اعلام می کنند.
معاون امورمجلس رییس جمهوری همچنین درباره برگزاری برخی جلسات وزیران پیشنهادی با نمایندگان در خارج از مجلس به ویژه جلسه معروف به جلسه میدان آرژانتین گفت: ما دستورالعملی را به وزیران پیشنهادی برای تعامل با مجلس داده‌ ایم که بر اجرای آن دستور العمل نظارت شد و وزیران پیشنهادی براساس آن دستور العمل اقدام و دیدگاه خود را مطرح کردند.
امیری افزود: وزیران پیشنهادی دغدغه نمایندگان را شنیدند اما من نشنیده ‌ام خارج از این چارچوب فعالیتی انجام شده باشد، اگر آنچه که شما می گویید درست باشد قابل پیگیری خواهد بود.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی شنیده ها حاکی از آن است که دلیل رای نیاوردن وزیر پیشنهادی نیرو به دلیل خواسته برخی نمایندگان مبنی بر معرفی وزیر ترک زبان بوده است گفت: من چنین چیزی را نشنیده ام، به موضوع دلیل عدم کسب رای اعتماد وزیر پیشنهادی نیرو در یک فرصت با بحث کارشناسی بیشتر باید پرداخته شود.
وی ادامه داد: رییس جمهوری هیات وزیرانی را به مجلس پیشنهاد دادند که بتوانند برنامه های رییس جمهور را اجرا کنند و ترکیب فعلی به تشخیص رییس جمهور ترکیبی بود که می تواند برنامه ها را اجرا کند.
سیام*9254*1053*خبرنگار: سجاد خسروانیان و حمید شریفی کیا
انتشار:کتایون لامع زاده

نوشته شده در چهارشنبه یکم شهریور ۱۳۹۶ ساعت 18:12 توسط : آموزشکده95 | دسته : اخبار _ سیاست روز
بازشماری,آرای,نمایندگان,مجلس,حبیب,الله,بیطرف,...
نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : شنبه 4 شهريور 1396 ساعت: 0:08